Pluimvee en Konijnenfokvereniging Jubbega en Omstreken

jongdierendag 2014

 Katalogus jongdierendag klik hier

Pkv jubbega organiseert op 6 september haar jaarlijks jongdierendag  bij de Welkoop in Jubbega.

 

Op deze dag worden de jonge dieren van de leden gekeurd.

 

.

 

 

Zaterdag 26 augustus organiseerde pkv jubbega haar jongdierendag in de welkoop te jubbega.

 

                  KONIJNEN

 

                  VLAAMSE REUS, KLEUR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                   IJzergrauw                             Ram jong

ZG      93.0  1 Michel Bakker                         2JO 444

G        91.0  2 Michel Bakker                         2JO 452

ZG      93.0  3 Michel Bakker                         2JO 445

                                                          Voedster jong

ZG      93.5  4 Michel Bakker                         2ZW 107

 

                  Blauwgrauw                    Voedster jong

O        00.0  5 Michel Bakker                         2JO 450

 

                  FRANSE HANGOOR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

F        95.0  6 H Meinardi                              2JO 108

ZG      93.0  7 H Meinardi                               2J0 109

ZG      93.5  8 H Meinardi                              2JO 309

ZG      93.5  9 H Meinardi                              2JO 311

O        00.0  10 H Meinardi                             2JO 422

ZG      94.0  11 H Meinardi                             2JO 423

ZG      92.0  12 H Meinardi                             2JO 424

G        90.0  13 J.I Nuwolt                              2JO 218

                                                          Voedster jong

O        00.0  14 H Meinardi                             2JO 110

F        95.0  15 H Meinardi                             2JO 310

ZG      92.5  16 H Meinardi                             2JO 421

G        91.5  17 J.I Nuwolt                              2JO 216

G        89.5  18 J.I Nuwolt                              2JO 217

F     95,5  18A H Meinardi                 2JO 535

                   Wit                                  Voedster jong

ABS            19 J.I Nuwolt                              2JO 611

 

                  MEISSNER HANGOOR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                   Zwart-bont                       Voedster jong

G        91.5  20 Joh Hunneman                      2VG 424

 

                  BELGISCHE HAAS, TAN

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                   Tan zwart                               Ram jong

ZG      94.0  21 B.H de Vries                          2JO 603

F        95.5  22 B.H de Vries                          2JO 607

                   VAN BEVEREN, KLEUR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                   Blauw                                     Ram jong

ZG      92.5  23 J Thalen                                2JO 233

ZG      93.5  24 J Thalen                                2JO 232

                                                          Voedster jong

F        95.0  25 J Thalen                                2JO 319

ZG      94.0  26 J Thalen                                2JO 235

F        95.0  27 J Thalen                                2JO 320

 

                  RODE NIEUW ZEELANDER

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                                                                 Ram jong

ZG      92.5  28 J Grupstra                             2JO 426

ZG      94.5  29 J Grupstra                             2JO 316

                                                          Voedster jong

ZG      94.5  30 J Grupstra                             2JO 420

O        00.0  31 J Grupstra                             2JO 302

O        00.0  32 J Grupstra                             2JO 410

F        95.5  33 J Grupstra                             2JO 314

                   RIJNLANDER

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                   Zwart                               Voedster jong

G        90.5  34 S Bijzitter                              2JO 122

O        00.0  35 S Bijzitter                              2JO 123

G        91.5  36 S Bijzitter                              2JO 125

G        90.5  37 S Bijzitter                              2JO 529

ZG      92.5  38 S Bijzitter                              2JO 530

                   REX, KLEUR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                  Zwart                                      Ram jong

ZG      92.5  39 J Grupstra                             2JO 546

ZG      92.5  40 J Grupstra                             2JO 548

                                                          Voedster jong

O        00.0  41 J Grupstra                             2JO 550

ZG      93.5  42 J Grupstra                             2JO 547

                   REX, WIT

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                                                                Ram jong

F        95.0  43 Comb. Jenny                         2JO 492

                                                          Voedster jong

F        95.5  44 Comb. Jenny                         2JO 494

F        95.0  45 Comb. Jenny                         2JO 497

F        96.0  46 Comb. Jenny                         2JO 498

F        95.5  47 Comb. Jenny                       2JO 4100

ZG      94.5  48 Comb. Jenny                       2JO 3103

                   PAPILLON

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                  Blauw                                     Ram jong

F        95.0  49 M Bijma                                2JO 482

                                                          Voedster jong

ZG      93.5  50 M Bijma                                2JO 138

 

                  Driekleur blauw                      Ram jong

ZG      94.0  51 M Bijma                                2JO 484

                                                          Voedster jong

F        95.5  52 M Bijma                                2JO 140

ZG    94,0 52A M Bijma                     2JO 501 

                   DUITSE HANGOOR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

F        95.5  53 Joh Hunneman                      2JO 225

O        00.0  54 Joh Hunneman                      2JO 339

F        95.5  55 Joh Hunneman                      2JO 223

ZG      94.5  56 Joh Hunneman                      2JO 111

                                                          Voedster jong

F        95.5  57 Joh Hunneman                      2JO 341

 

                  Blauwgrijs                              Ram jong

F        95.0  58 Joh Hunneman                      2JO 434

                                                          Voedster jong

O        00.0  59 Joh Hunneman                      2JO 436

 

                  Konijngrijs-bont                     Ram jong

F        95.0  60 Joh Hunneman                      2JO 457

                   ZWARTGRANNEN

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                                                                Ram jong

ZG      92.5  61 Bowien Jonkman                   2JO 479

F        95.0  62 J Thalen                                2JO 228

ZG      94.5  63 J Thalen                                2JO 239

                                                          Voedster jong

ZG      94.5  64 Bowien Jonkman                   2JO 207

F        96.0  65 Bowien Jonkman                   2JO 214

F        95.5  66 J Thalen                                2JO 236

F        95.5  67 J Thalen                                2JO 227

F        96.0  68 J Thalen                                2JO 229

 

                  THRIANTA

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                                                                Ram jong

O        00.0  69 Michel Bakker                        2JO 246

F        95.5  70 Michel Bakker                        2JO 618

                                                          Voedster jong

ZG      94.5  71 Michel Bakker                        2JO 557

ZG      93.5  72 Michel Bakker                        2JO 558

ZG      94.5  73 Michel Bakker                        2JO 559

 

                  REXDWERG, TEKENING

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                  Dalmatiner zwart                    Ram jong

ZG      93.0  74 Hanneke Mulder                     2JO 566

                                                          Voedster jong

ZG      94.0  75 Hanneke Mulder                     2JO 565

              Zwart

O     00,0  75A Hanneke Mulder           2JO 567

 

          POLISCH, KLEUR

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

 

                  Zwart rustekening            Voedster jong

ZG      94.5  76 Hanneke Mulder                     2JO 560

O        00.0  77 Hanneke Mulder                     2JO 561

 

                  Bruin                               Voedster jong

ZG      93.5  78 Hanneke Mulder                     2J0 564

                   POOL, ROODOOG

                  Keurmeester: R.H Meijer(C)

                                                                 Ram jong

ZG      94.0  79 Comb. Jenny                         2JO 435

        

            

   HOENDERS

DRENTS HOEN

Keurmeester: H Hoving(A)

Patrijs Haan jong

ZG 94 80 J Douma

ZG 93 81 J Douma

V 90 82 J Douma

G 91 83 J Douma

Hen jong

F 96 84 J Douma

ZG 93 85 J Douma

O 00 86 J Douma

G 91 87 J Douma

G 92 88 J Douma

VORWERKHOEN

 Keurmeester: H Hoving(A)

Buff Haan jong

V 90 89 J Goudberg

Hen jong

F 96 90 J Goudberg

V 90 91 J Goudberg

ZG 93 92 J Goudberg

AMROCK

Keurmeester: H Hoving(A)

Gestreept Haan jong

G 92 93 J F DL Minnema Vrolijk

G 91 94 J F DL Minnema Vrolijk

Hen jong

V 90 95 J F DL Minnema Vrolijk

G 92 96 J F DL Minnema Vrolijk

NEW HAMPSHIRE

Keurmeester: H Hoving(A)

Bruin Haan jong

ZG 95 97 Gj Klijnstra

Hen jong

ZG 93 98 Gj Klijnstra

G 92 99 Gj Klijnstra

ZG 95 100 Gj Klijnstra

ZG 94 101 Gj Klijnstra

F 96 102 Gj Klijnstra

AUSTRALORP

Keurmeester: H Hoving(A)

Zwart Haan jong

ZG 95 103 J Goudberg

ZG 94 104 J Goudberg

ZG 95 105 J Goudberg

DWERGHOENDERS

BARNEVELDER KRIEL

Keurmeester: H Hoving(A)

Dubbelgezoomd Haan jong

G 92 106 S Grupstra

ZG 95 107 S Grupstra

Hen jong

G 91 108 S Grupstra

ZG 93 109 S Grupstra

G 92 110 S Grupstra

ZG 93 111 S Grupstra

Zilver dubbelgezoomd Haan jong

V 90 112 S Grupstra

G 91 113 S Grupstra

Hen jong

G 91 114 S Grupstra

ZG 93 115 S Grupstra

BIELEFELDSE KRIEL

Keurmeester: H Hoving(A)

Koekoekroodpatrijs Haan jong

G 92 116 Sj Blokstra

O 00 117 Sj Blokstra

O 00 118 Sj Blokstra Hen jong

O 00 119 Sj Blokstra

O 00 120 Sj Blokstra

ZG 94 121 Sj Blokstra

G 92 122 Sj Blokstra

G 91 123 Sj Blokstra

De prijzen werden als volgt verdeeld ,

Mooiste Hoenders Haan kooinummer 97

Mooiste Hoenders Hen kooinummer 90

Mooiste Dwerghoender Haan kooinummer 115

Mooiste Dwerghoender Hen kooinummer 107

Mooiste Konijn groep 1 kooinummer 68

Mooiste Konijn groep 2 kooinummer 52

Mooiste Konijn groep 3 kooinummer NVT

Mooiste Konijn groep 4 kooinummer 22

Mooiste Konijn groep 5 kooinummer 79

Mooiste Konijn groep 6 kooinummer 55

Mooiste Konijn groep 7 kooinummer 46

Mooiste Konijn jeugdleden kooinummer 65

 

 

 De PKV Jubbega e.o hield zaterdag 29 8 2009 weer haar jaarlijkse jongdieren keuring bij de welkoop winkel te jubbega.

 

Er zijn deze middag totaal 87 dieren gekeurd door twee keurmeesters.

De hoenders en dwerghoenders  werden door de heer H Hoving uit de Tike  van een predikaat voorzien en de konijnen door de heer P van Lune uit Spijk.

Bij de hoenders had Gj Klijnstra de mooiste haan met een newhampshire en had J de Boer de mooiste hen met een frieshoen.

Bij de dwerghoenders had S Grupstra de mooiste haan met een welsumer kriel en de mooiste hen met een barnevelder kriel.

Bij de konijnen had Bowien Jonkman de mooiste van de jeugdleden met een zwart grannen.

Verder bij de konijnen had K Thalen de mooiste van groep 1 (kleur) met een bl. Van beveren

M Bijma de mooiste van groep 2 (tekening) met een papillon en H Meinardi de mooiste van groep 6 (hangoren) met een fransehangoor.

Het was een zeer geslaagde middag.

 

PKV Jubbega

 

 Voor foto,s zie album

het bestuur is niet aansprakelijk voor type fouten